Jak nakupovat

JAK NAKUPOVAT

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKA:

Prodej v internetovém obchodu MUI-MUI.COM se řídí Obchodními a reklamačními podmínkami.

Zboží objednané v našem e-shopu zasíláme Českou poštou, zásilkovou službou PPL resp. PPL ParcelShop nebo službou ZÁSILKOVNA.cz. 

PŘEPRAVA OBJEDNÁVKY

  1. Poštovné při zasílání zboží Českou poštou pro služby "Balík Na poštu" je stanoveno na 99 Kč a pro službu "Balík Do ruky" je to 115 Kč
  2. Přepravné při zasílání zboží službou PPL a ParcelShop je stanoveno na 122 Kč.
  3. Přepravné při zasílání zboží službou ZÁSILKOVNA.cz je stanoveno na 85 Kč.

 

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU

  1. Při zaslání zboží na dobírku přepravní službou Zásilkovna.cz účtujeme poplatek 25 Kč, dobírka u PPL a České pošty je za 36 Kč.
  2. Ostatní druhy plateb, online platba kartou, online bankovní převod a platby Google Pay, jsou zdarma.

Slovensko:

  1. Pro objednávky ze Slovenska využíváme služeb firmy FROGMAN, která zásilky převeze na Slovensko, a pak je rozešle slovenskou poštou. Platba je v EUR. Standardně je cena pro zásilku do váhy 2kg stanovena na 9 EUR.
  2. Nebo lze využít službu ZÁSILKOVNA.cz pro síť výdejních míst na Slovensku, kde je přeprava stanovena na 7 EUR.

Při objednávce nad 3500,- Kč je doprava zdarma. Tyto ceny platí pro doručení zásilky v České republice. 

PŘEVZETÍ A REKLAMACE

  • Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.
  • Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

DODACÍ LHŮTY

Většinu Vašich objednávek doručíme do 4-7 dnů. Maximální dodací termín je do 14 dnů. V případě, že bude dodací lhůta delší, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo emailem.

Protože jsme výrobci, nedržíme většinu sortimentu skladem a objednané zboží zhotovujeme až na základě přijaté objednávky. Proto je max. dodací termín stanoven na 14 dnů. Samozřejmě se vždy snažíme dodací termín co možná nejvíc zkrátit. Pokud si přejete kratší dodací termín, můžete nám tento požadavek napsat do poznámky, která je součástí objednávkového formuláře.

Zpět do obchodu